Menu


Zahájen vzdělávací projekt Operačního programu pro Lidské zdroje a zaměstnanost - 01. 11. 2010

V brněnském SD KOVOŠROT s.r.o. byl zahájen vzdělávací projekt "Rozvoj systému dalšího profesního vzdělávání jako akcelerátor růstu".  Projekt je spolufinancován ze zdrojů Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ) a státního rozpočtu České republiky. Projektu se účastní celkem 10 společností v rámci holdingového uskupení DEMONTA Trade SE.

Cíl projektu:

Klíčovým záměrem projektu je vybudování společného systému rozvoje lidských zdrojů, který povede ke zvyšování úrovně odborných znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců a zaměstnavatelů, jehož konečný efekt bude mít vliv na posílení konkurenceschopnosti společností.

Více informací lze získat z webových stránek SD KOVOŠROT s.r.o.Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky. Zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalších médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím Více o zásadách používání souborů cookie