Menu


Úvod » ALUTHERM CZ

ALUTHERM CZ

 

Společnost ALUTHERM CZ s.r.o. byla založena v r. 1994 jako společný podnik Kovohutí Mníšek a.s. a Alutherm Ltd., Izrael. V roce 1998 došlo k převodu všech vlastnických práv a podílu společníka Alutherm Ltd., Izrael na nového společníka Societe Anonyme des Minerais, Lucembursko.

Hlavní činností firmy je od vzniku společnosti především výroba hliníkových granálií a prášků z recyklovaného tenkostěnného Al odpadu. Pro výrobky je charakteristická vysoká kvalita co do obsahu Al i nežádoucích příměsí.

Dodávky vstupních surovin jsou realizovány z převážné části nákupem od zahraničních dodavatelů - cca 80% (odpadní Al folie). Zbývající část pochází od domácích dodavatelů hliníkového šrotu (Al fólie, plechy a profily).Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky. Zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalších médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím Více o zásadách používání souborů cookie