Menu


Úvod » Kovošroty

Kovošroty

V rámci svého dlouholetého působení společnost DEMONTA Trade  SE získala důležité postavení na českém trhu s kovovými odpady. Tato strategická pozice je především výsledkem dlouhodobé investiční politiky založené na základní myšlence vybudování široké nosné základny při sběru, zpracování, úpravě a dodávkách vstupních materiálů pro hutnickou výrobu. 

Hlavním programem rozsáhlé celoplošné sítě dceřiných provozů je operativní nabídka služeb v oboru zpracování a úpravy kovových odpadů, pro různé skupiny zákazníků, téměř ve všech regionech České republiky a Slovenska.

DEMONTA Trade SE disponuje ve svých dceřiných společnostech celou škálou technologií určených pro zpracování kovového odpadu, takže je připravena operativně zajišťovat náročné technologické požadavky svých zákazníků.Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky. Zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalších médii. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Rozumím Více o zásadách používání souborů cookie