SD-Kovo Mladá Boleslav, a.s.

Web: www.sdkovo.cz

Firma SD Kovo – Mladá Boleslav, a.s. byla založena v březnu roku 1993 se sídlem v Mladé Boleslavi – v blízkosti společnosti ŠKODA AUTO a.s. Zabývá se likvidací provozních zařízení (např. cukrovarů, strojírenských závodů, teplovodů apod.), přičemž technické zázemí umožňuje následně produkovat upravený železný šrot pro potřeby hutí, včetně třídění a expedice barevných kovů. SD Kovo a.s. má jak svozovou techniku, tak i agregáty na úpravu železného šrotu.

Jedná se o paketovací lis CPB 100 s rozměry paketů 30x30x30 tak nůžky METSO LINDEMANN 616-8 na úpravu Fe odpadů. SD Kovo a.s. má vlastní železniční vlečku se zabudovanou váhou pro úřední vážení a digitální silniční váhu o délce 18 m.

Výkup kovového odpadu společnost provádí jak v rámci velkých strojírenských společností, tak i od drobných dodavatelů. K tomuto účelu slouží především velké množství přepravních a manipulačních prostředků. Pro další zpracováni jsou k dispozici široké technologické zázemí, které je schopno zajistit splnění náročných individuálních požadavků.

Společnost je vybavena nejmodernější technikou na zpracování kovového odpadu – nůžkolisem Metso Lindemann LIS 630.

Back to top: